aneb "nudná" cesta z Veselí do Louky.... klasicky přecpaný bus až jsem si vyčítala, proč že jsem aj v tom dešti nejela rači na kole? A co jsem zpátky z cest mám docela čti dále komentářů (0)
Přátelé, byl jsem upozorněn na tento velice zajímavý článek, který lze také nalézt tady. Je to velice z čti dále komentářů (3)
Na Rade se demokraticky dohodlo jak to bude...kdo tam nebyl (nebo aj byl) a chce to jinak... ma smulu;) Neee kecam...pripadne zmeny atd piste do komentaru.... Objizdky čti dále komentářů (0)
MrijaStudio 2006,2007