aneb "nudná" cesta z Veselí do Louky....
klasicky přecpaný bus až jsem si vyčítala, proč že jsem aj v tom dešti nejela rači na kole? A co jsem zpátky z cest mám docela čti dále komentářů (0)
doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007