Na Rade se demokraticky dohodlo jak to bude...kdo tam nebyl (nebo aj byl) a chce to jinak... ma smulu;) Neee kecam...pripadne zmeny atd piste do komentaru....
Objizdky čti dále komentářů (0)
doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007