Dnes u Moritze jsem zjistil ze nekteri z vas aj ctou;) (a ne jak zera;) ). Tak me napadlo ze zalozim tento clanek jako platformu pro vymenu tipu na nejakou zajimavou knihu. Pro zacatek nahodim čti dále komentářů (21)
Takže, barabi... Je tu několiko akcí, které pečlivě uvažte. Nějak se tu řešil tento čtvrtek, že by se jelo na Ramzovou nebo tak nějak. Jako obvykle to vyšumělo, takže připomínám. Kd čti dále komentářů (10)
MrijaStudio 2006,2007