ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

Kultúra na n-tou

Gelda • 2009-02-03 21:55:49 Takže, barabi... Je tu několiko akcí, které pečlivě uvažte. Nějak se tu řešil tento čtvrtek, že by se jelo na Ramzovou nebo tak nějak. Jako obvykle to vyšumělo, takže připomínám. Kdo by jel? Jelo by se vlakem ráno, spoje najdu během zítřka, nebo si je najděte sami a něco nahoďte. Toto jest jedna věc.
Další věcí jsou plesy... Tedy konkrétně UP a PřF. UP je 20.2. a PřF 27.2.. Stejná otázka, kdo půjde? K plesům vznikne další článek, proto tu nespamujte a zatím jen přemýšlejte :-).

^ ^vaše komentáře k článku

katkas • 2009-02-03 22:00:35 • 85.71.x.x

Lyžovačku beru (jen teda doufám, že nahoře neprší nýbrž sněží).
Bohouš se přídá též.

barca • 2009-02-04 08:52:11 • 77.48.x.x

- taky jede na lyžovačku/prknovačku, plus bere s sebou spolubydlící Marťu.

barca • 2009-02-04 08:55:35 • 77.48.x.x

A Rostislav Krychlička ať si to dobře rozmyslí a jede taky, jinak garantuju, že (hlavně teda za tu mapu!) jej vyklepu do kuličky!

bohus • 2009-02-04 12:03:12 • 78.102.x.x

Bohus uz se pridal, jen jsem prave z duveryhodnych zdroju obdrzel informaci, ze je tam silna obleva a misto na snehu budem jezdit v blate.

Gele • 2009-02-04 12:08:56 • 77.48.x.x

Tuto informaci bohužel potvrzuji, psal mi zdroj z nedaleké díry Lipová lázně a říkal, že se sněhem to vidí velmi bledě. Nicméně aktuálně situaci sledujte tu: http://www.holidayinfo.cz/zima/kamera.php?rg=4&loc=6&ttt=1233745624

katkas • 2009-02-04 13:14:31 • 85.71.x.x

Tak mám radš nasadit na nohy pohory, přibrat psa, a jdem se projít?

barca • 2009-02-04 16:46:56 • 77.48.x.x

prochazku breckou zasadne zamitam, to raci mokry snih, jsem tedy stale pro lyze resp. prkno

rosta • 2009-02-04 17:46:20 • 88.101.x.x

lyze nic,na ples jdu s fidem delat cetu

Gelda • 2009-02-04 19:21:23 • 88.146.x.x

Aktuální info ze svahu, stáří vzkazu cca 2,5 hodiny. Na dotaz, jestli to stoji zato, jet tam lyzovat (na Ramsau) jsem dostal odpoved: "Si delas prdel? Snih tu mizi pred ocima, zitra budem bahnit."

Tak to moc nevim... :-(

katkas • 2009-02-04 20:35:57 • 85.71.x.x

Mně se teda lyžvoat na bahně moc nechce... osobně bych se asi přiklonila k té procházce.

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007