Lyžovačku beru (jen teda doufám, že nahoře neprší nýbrž sněží).
Bohouš se přídá též.
- taky jede na lyžovačku/prknovačku, plus bere s sebou spolubydlící Marťu.
barca • 2009-02-04 08:55:35 • 77.48.x.xA Rostislav Krychlička ať si to dobře rozmyslí a jede taky, jinak garantuju, že (hlavně teda za tu mapu!) jej vyklepu do kuličky!
bohus • 2009-02-04 12:03:12 • 78.102.x.xBohus uz se pridal, jen jsem prave z duveryhodnych zdroju obdrzel informaci, ze je tam silna obleva a misto na snehu budem jezdit v blate.
Gele • 2009-02-04 12:08:56 • 77.48.x.xTuto informaci bohužel potvrzuji, psal mi zdroj z nedaleké díry Lipová lázně a říkal, že se sněhem to vidí velmi bledě. Nicméně aktuálně situaci sledujte tu: http://www.holidayinfo.cz/zima/kamera.php?rg=4&loc=6&ttt=1233745624
katkas • 2009-02-04 13:14:31 • 85.71.x.xTak mám radš nasadit na nohy pohory, přibrat psa, a jdem se projít?
barca • 2009-02-04 16:46:56 • 77.48.x.xprochazku breckou zasadne zamitam, to raci mokry snih, jsem tedy stale pro lyze resp. prkno
rosta • 2009-02-04 17:46:20 • 88.101.x.xlyze nic,na ples jdu s fidem delat cetu
Gelda • 2009-02-04 19:21:23 • 88.146.x.xAktuální info ze svahu, stáří vzkazu cca 2,5 hodiny. Na dotaz, jestli to stoji zato, jet tam lyzovat (na Ramsau) jsem dostal odpoved: "Si delas prdel? Snih tu mizi pred ocima, zitra budem bahnit."
Tak to moc nevim... :-(
Mně se teda lyžvoat na bahně moc nechce... osobně bych se asi přiklonila k té procházce.
MrijaStudio 2006,2007