Děcka pecka,
jak všichni víme, tak 1. 9. nás čeká zápis do štvrťáku, což je výborná příležitost k tomu, abychom se sešli v hojném, né-li kompletním počtu gisáků a gis čti dále komentářů (30)
doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007