ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketanásledující anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

Trocha sportu 1.9.2008

mdennah • 2008-08-19 17:47:44

Děcka pecka,

jak všichni víme, tak 1. 9. nás čeká zápis do štvrťáku, což je výborná příležitost k tomu, abychom se sešli v hojném, né-li kompletním počtu gisáků a gisaček. Tento výjimečný stav ponouká k uspořádání velkolepé akce, že?

Proč ale posedávat v putice, k tomu bude GISnoc. Nevažme se, odvažme se a vydejme se do lanového centra PROUD!


Náklady studentsky přijatelné, zábava ohromná, a pro ty, co bez alkoholu nevydrží tak dlouho jako já, je možnost afterpárty.



Tož svědomitě napište, jaký máte názor a zda byste šli, ať můžu domluvit nějakého pána instruktora.
Howgh!

Edit 1: Vstupné pro studenty je asi 88 káčé za hodinu lezu.
Edit 2: Ti, co již nebudou studenty, platí o chlup víc, ale mezi sebe je vemem bezpotíží. (nevymlouvejte se na Voženílka)
Edit 3: Nevymlouvejte se na práci, ani lázně, ani ubytování!
Edit 4: A vůbec. Co byste se měli vomlouvat?

^ ^vaše komentáře k článku

výška

mrija • 2008-08-19 19:09:10 • 80.188.x.x

Já se strašně bojím výšek, když jsem spojen se zemí...

dybys nekecal

mdennah • 2008-08-19 19:19:34 • 85.71.x.x

!

kdo kecá! ccc

mrija • 2008-08-19 21:12:12 • 80.188.x.x

Čistá pravda...stát na skále a dívat se dolů - děs běs.

swenney • 2008-08-19 21:32:11 • 77.48.x.x

sak spojen se zemi nebudes;)

Nekecej

mrija • 2008-08-19 21:38:49 • 80.188.x.x

Lepší s mladým dřevo štípat....než se starým peníze počítat.

hajráá

Alžběta Báthory • 2008-08-21 09:45:20 • 85.71.x.x

... ale pořád jsme se nedozvěděli, jestli někdo půjde nebo nepůjde (to že se Mirek bojí neberu za nesouhlas). Pište, bo zvás udělám pěnu do koupele!

půjdu!

zuzka • 2008-08-21 11:39:37 • 85.71.x.x

Akci schvaluju! Den, kdy opet budem studenti se musi poradne uzit!

u2 (u = řecké "mí")

Gele • 2008-08-21 16:48:48 • 88.146.x.x

Ať zhynu, jestli ustoupím! Já jdu!

:-(

rosta • 2008-08-21 16:49:40 • 88.146.x.x

ja bohuzel v tu dobu muzu poslat tak pozdrav z autobusu nekde z hranic ze slovinskem a myslet na vas:-)

cahik • 2008-08-21 21:16:29 • 62.44.x.x

ja bych fakt i sel, ale jednak uz nebudu mit kde bydlet v olomouci a nevim jestli opravdu budu opet studentem :D

:-( podruhe

barca • 2008-08-21 21:29:36 • 81.36.x.x

taky bohuzel nemuzu... ale budu na vas vsecky v tu dobu myslet a pozdravovat z barcelony ;-)

PaVeL • 2008-08-21 21:36:29 • 88.100.x.x

hned po zápisu frčim dom...bohužel mám nějaký neodkladný záležitosti:-(

katkas • 2008-08-22 01:57:11 • 85.71.x.x

Ať student či nestudent, určo půjdu. Ale nezaručuju že to neskončí tak, že vylezu nahoru, začnu křičet že se strááášně bojim a nepolezu zas dolů :o).

Pro neolomoucké: výmluvy typu nemám kde bydlet neberu. U Miry je místa dost a u nás doma koneckonců taky.

sleva

zuzka • 2008-08-22 12:06:37 • 85.71.x.x

decka piste, bude sranda a nasla jsem, ze na zari je 20% sleva, kdyz se to objedna predem, tos pojdte

strašpytel

mrija • 2008-08-22 19:31:26 • 80.188.x.x

já půjdu ale nelezu - jsem srababa, hihihi

Mirečku panáčku

Báthoryová • 2008-08-22 20:48:49 • 85.71.x.x

já tě budu kolíbati

Páátáá! Právě teď odbyla..

Fido • 2008-08-24 20:13:59 • 194.212.x.x

V lanovym centru sem byl a byla to docela sranda. Rád půjdu ale musíme skončit do pěti bo večer jdu do práce :o(

evelin • 2008-08-25 08:37:28 • 82.113.x.x

i já dorazím, jen nevim koho se svyma 50kg budu moct jistit :-)

v kolik?

mdennah • 2008-08-25 10:01:28 • 85.71.x.x

Takže to vypadá, že pár lidí půjde - zbývá dořešit v kolik. Od osmi je myslim zápis... potrvá tak max dvě hodiny, ne? Než se přesunem může být jedenáct. Oběd před by nebyl dobrá věc, takže kdybysme šli lozit od 11 do cca 14 max a pak šli někam ještě sednout, tak se Fido v pohodě před práci vydýchá a mě neujede autobus :-)

SOUHLAS?

Da!

Fido • 2008-08-25 13:36:02 • 194.212.x.x

Já souhlasím, ale v pohodě žádny spěchy... já se vydýchám v práci až až :o)

si

katkas • 2008-08-25 17:07:04 • 85.71.x.x

Krásný plán Bětuško, souhlasím.

u2 (u = řecké "mí")

Gele • 2008-08-25 17:10:02 • 88.146.x.x

Repete...;-) Súhlas se fšema bodama...

zmena casu

mdennah • 2008-08-25 21:13:55 • 85.71.x.x

V září se může lozit až od 13,00 tož to asi posunem, že? (Fido práci stihne ;-))

mdennah • 2008-08-26 21:09:46 • 85.71.x.x

a protože jste uličníci a já chci na akci hodně lidí, tak beru kámoše s kámošem(kou). A zítra tam volám a objednávám a na "kamarády"-"spolužáky" kašlu (krom Standy, o kterém vím, že neví).
A basta. A Mirka objednávám taky. Toho strachu se musí zbavit ;-)

nět

mrija • 2008-08-27 00:22:38 • 158.194.x.x

Mirek nepoleze je srab, blinkal by ;) Mirek si veme lékarničku a bude dělat první pomoc

no dobře

mdennah • 2008-08-27 09:26:26 • 85.71.x.x

Hlavně abysme tě tam ale měli vždy připraveného ;-)

objednano

mdennah • 2008-08-27 21:16:06 • 85.71.x.x

Pro 10 +- 3 lidi na 13,00 hodin, 1. 9. 2008

edit

• 2008-08-27 21:18:03 • 85.71.x.x

gisáků bude lozit 5 zaručeně + standa nezaručeně + 2 invandeři, víte-li o někom, kdo se chce zůčastnit a naplnit kapacitu na +-10 lidí, tak ho vemte

pujdu

Lucka • 2008-08-29 22:03:19 • 194.213.x.x

tak nakonec i ja pujdu :-)...tesim se.

a co mezitím?

katkas • 2008-08-31 20:03:58 • 85.71.x.x

Pro ty, kteří nebudou mít mezi zápisem a lanáčem co dělat, mám připraven náhradní plán - opět jsem dostala k hlídání psa, takže kdo se bude nudit, může jít posedět do parku a užít si u toho venčení Briošky.

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007