Datum:1.-3. 7. 2009Co se bude dít?Tak to sám nevím, ale plánuju to takhle. 1.7. V 9.08 odjezd z Olomouce (EC 146) do Pardubic a tam R986 v 10.55 d čti dále komentářů (13)
Aneb, proleťte se s Dejvem Hasselhofem :-)... čti dále komentářů (0)
Aby jsme se domluvili na nějakom tom termínu tak sem pište, ať je to přehledné. Moje maličkost 12 - 19.6. určitě, pak bych chtěl opustit republiku.Vím, že se asi nedohodneme, čti dále komentářů (18)
Již tehdy když jsem se zranil sekyrou, ale i tak jsem odnesl o jeden strom více než Folťas, jsme si uvědomili s kapitánem (Věnuji tuto jutub píseň i Jarcové), že už je to nějaký ten čti dále komentářů (4)
MrijaStudio 2006,2007