Již tehdy když jsem se zranil sekyrou, ale i tak jsem odnesl o jeden strom více než Folťas, jsme si uvědomili s kapitánem (Věnuji tuto jutub píseň i Jarcové), že už je to nějaký ten pátek (sobota) co zde nebyla kultůra. A nyní, v přestávce mezi slajdy o natuře, ve mě tato myšlenka uzrála
Doufám že tento datový multimediální soubor přinese mnoho nových informací do vašich pokojíčků
Tentokráte to nebude nic z českých luhú a hájú, ale modré rifle, sladké polibky a žhavé bikiny...ano ano jistě ste poznali, že se pějě o Svííízru
PS: sháním Hawai košili na léto. Velikost L či 39
to byla pecka: http://www.youtube.com/watch?v=uIN48CE6L_I
Gelda • 2009-06-02 00:12:24 • 88.146.x.xU nas panoval tento hit: http://www.youtube.com/watch?v=jmUoH8KxEmQ
Pro upřesnění, Mirek říká větvičce strom. já říkám stromu strom.
MrijaStudio 2006,2007