1.7. V 9.08 odjezd z Olomouce (EC 146) do Pardubic a tam R986 v 10.55 do Železného Brodu
a pak na místo busem. Po obědě "krásy okolí" a večer bečka
Speciální plán pro Pavla: 10.15 Černý Most (autobus do Harrachova za 112Kč) 12:06 Železný Brod a tam počkáš na nádraží na nás
2.7. v 9.12 odjezd na Ještěd návrat v 17.50 (pěšky asi 10 km) (pro keškaře pujde se z Pilínkova přes Pláně p. Ještědem na Ještěd a pak do Horního Hanychova), pro ty co nebudou chtít jít alternativní program. Kulturní večer (asi jako před tím)
3.7. relaxace a odjezd
S sebou:Tak ja samozrejme jedu...minule to bylo echt....
...a doufamze nebudu sam;)
ale jako se student agency do Liberce (60) a z Liberce busem do Brodu (34) to vyjde levnějc...to budu muset eště promyslet, 18 Kč to neni jen tak:-)
rosta • 2009-06-19 23:04:39 • 77.48.x.xa co nejaka ta jizdneka mezi krajskyma mestama? ja dorazim jako doprovod celebrity:-)
ivan • 2009-06-19 23:21:14 • 83.208.x.xjo e-lisku tu muzes pouzit, ale musis mit in-kartu
Taky se predbezne hlasim... Akorat cestu tam pojedu patrne na kole, skrze sazku s Celebritou... Kdybych nahodou po prijezdu umrel, tak mi nachystejte rakev :-).
eLucky • 2009-06-22 09:46:41 • 90.182.x.xTentokrate se bohuzel nezucastnim... bohuzel pro vas:D tak sa tam moc neozerte panove;):D
strublos • 2009-06-25 09:24:03 • 88.146.x.xAc rekl ze jo, tak Jested letos nepokorim.
ve stredu musim vecer byt v ol takze to asi budete mit v komorni sestave
...to si delas srandu ne?
ivan • 2009-06-26 18:10:30 • 83.208.x.xTak koukam, ze prijede jen Standa Pavel a pulka Geleho:-)
...užijte si to tam ogaři. Dorazíme snad s weelem aspoň za celebritou a Benem
Pivo vyborny, jidlo super, sightseeing bomba. dva turmy sem navstivil....kdo nejel prohloupil.
http://picasaweb.google.com/swenney/LiberecBratrikov#
MrijaStudio 2006,2007