ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketanásledující anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

Bečka Bratříkov 2009

Ivan • 2009-06-19 14:49:12
Datum:1.-3. 7. 2009
Co se bude dít?
Tak to sám nevím, ale plánuju to takhle.

1.7. V 9.08 odjezd z Olomouce (EC 146) do Pardubic a tam R986 v 10.55 do Železného Brodu a pak na místo busem. Po obědě "krásy okolí" a večer bečka
Speciální plán pro Pavla: 10.15 Černý Most (autobus do Harrachova za 112Kč) 12:06 Železný Brod a tam počkáš na nádraží na nás

2.7. v 9.12 odjezd na Ještěd návrat v 17.50 (pěšky asi 10 km) (pro keškaře pujde se z Pilínkova přes Pláně p. Ještědem na Ještěd a pak do Horního Hanychova), pro ty co nebudou chtít jít alternativní program. Kulturní večer (asi jako před tím)

3.7. relaxace a odjezd

S sebou:
  • chuť strávit půl dne ve vlaku
  • kdo chce spacák (tady se něco vždy najde)
  • léky ... a už mě nic nenapadá
A teď to důležité. Pište kdo přijedete ať vím kolik sudů, kolik jídla atd. Jako jízdenku doporučuji ČD Net (900 pro 5 osob => 180 na jednoho), ale záleží kolik vás pojede. Tak pište, kdo pojede ptejte a já se už nemůžu dočkat.

^ ^vaše komentáře k článku

Jedu

swenney • 2009-06-19 14:53:54 • 217.170.x.x

Tak ja samozrejme jedu...minule to bylo echt....
...a doufamze nebudu sam;)

PaVeL • 2009-06-19 21:28:58 • 90.178.x.x

ale jako se student agency do Liberce (60) a z Liberce busem do Brodu (34) to vyjde levnějc...to budu muset eště promyslet, 18 Kč to neni jen tak:-)

rosta • 2009-06-19 23:04:39 • 77.48.x.x

a co nejaka ta jizdneka mezi krajskyma mestama? ja dorazim jako doprovod celebrity:-)

ivan • 2009-06-19 23:21:14 • 83.208.x.x

jo e-lisku tu muzes pouzit, ale musis mit in-kartu

Maniak?

gelda • 2009-06-22 00:41:08 • 88.146.x.x

Taky se predbezne hlasim... Akorat cestu tam pojedu patrne na kole, skrze sazku s Celebritou... Kdybych nahodou po prijezdu umrel, tak mi nachystejte rakev :-).

eLucky • 2009-06-22 09:46:41 • 90.182.x.x

Tentokrate se bohuzel nezucastnim... bohuzel pro vas:D tak sa tam moc neozerte panove;):D

strublos • 2009-06-25 09:24:03 • 88.146.x.x

Ac rekl ze jo, tak Jested letos nepokorim.

zmena

rosta • 2009-06-26 14:39:21 • 77.48.x.x

ve stredu musim vecer byt v ol takze to asi budete mit v komorni sestave

rosto...

swenney • 2009-06-26 16:20:42 • 217.170.x.x

...to si delas srandu ne?

ivan • 2009-06-26 18:10:30 • 83.208.x.x

Tak koukam, ze prijede jen Standa Pavel a pulka Geleho:-)

čus

mrija • 2009-06-30 19:58:06 • 88.125.x.x

...užijte si to tam ogaři. Dorazíme snad s weelem aspoň za celebritou a Benem

Echt

reporter • 2009-07-02 19:40:37 • 83.208.x.x

Pivo vyborny, jidlo super, sightseeing bomba. dva turmy sem navstivil....kdo nejel prohloupil.

Sightseeing

swenney • 2009-07-03 23:08:17 • 217.170.x.x

http://picasaweb.google.com/swenney/LiberecBratrikov#

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007