Měli bychom obdarovat tento gisácký web novým kabátem. Si myslím... Proto se obracím na Vás, pokud budete mít chuť můžete vytvořit nový design tohoto webu, nebo případně do čti dále komentářů (5)
Děcka pecka, jak všichni víme, tak 1. 9. nás čeká zápis do štvrťáku, což je výborná příležitost k tomu, abychom se sešli v hojném, né-li kompletním počtu gisáků a gis čti dále komentářů (30)
MrijaStudio 2006,2007