ANEB KDO TO OSRAL....
(třeba trochu i já ;)
pišme si prosím do komentářů cokoli opravného k některým sporným státnicovým otázkám, + cokoli dalšího pravdivého, co kdo čti dále komentářů (52)
doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007