Aha Aha Aha, kdopak nám teď létá spočítá ... 5 let fuč a proto by to chtělo trochu magie a hurá do prváka ;) čti dále komentářů (0)
ANEB KDO TO OSRAL.... (třeba trochu i já ;) pišme si prosím do komentářů cokoli opravného k některým sporným státnicovým otázkám, + cokoli dalšího pravdivého, co kdo čti dále komentářů (52)
MrijaStudio 2006,2007