Po roce opět opkaujeme akci ,,Zastřel si svého GISáka." Doufám, že letos nebudete zera a přijdete v hojnějším počtu...
Kdy: 8.5. 2009, 9:00
Kde: Pevnůstka v Neředíně
Kolik za to?
čti dále komentářů (5)
doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007