Paintball
kareha • 2009-04-28 11:43:10
Po roce opět opkaujeme akci ,,Zastřel si svého GISáka." Doufám, že letos nebudete zera a přijdete v hojnějším počtu...
Kdy: 8.5. 2009, 9:00
Kde: Pevnůstka v Neředíně
Kolik za to?
- 150 peněz za vybavení (pistolka, maska, rukavice)
- 50 peněz za oblečení (slušivý maskáč) nebo svoje oblečení zadarmo (barva prý jde v pohodě vyprat)
- 1 Kacka/kulicka, minimum je 200 kulicek, na 2-3 hodiny hry stačí 400 kuliček, pokud střílíte jak Standa na všechno co se hýbe, tak 600
Pište kdo by chtěl přijít, případně v kolika kusech, zatím je nás relativně málo, takže klidně můžete s sebou vzít své přítelkyně/přítele, kamarád(k)y, sourozence, rodiče,...
^ ^vaše komentáře k článku
strublos • 2009-04-29 14:07:15 • 158.194.x.x
bude v hradci...
mrija • 2009-04-29 14:28:14 • 88.125.x.x
bude vedle, na, či nad Lysou H...
bohus • 2009-04-29 17:09:14 • 88.146.x.x
zajimavy, maji psat co prijdou a pisou ti co neprijdou a proc :). ja se hlasim a tesim, jak chytnu berserk a vystrilim do nejakeho chudaka co bude lezet na zemi 1000 kulicek :D
aus wien
rosta • 2009-04-29 17:26:52 • 193.170.x.x
se mnou pocitejte taky
berserk
swenney • 2009-04-29 18:15:08 • 77.48.x.x
...to sem ja....
uz se tesim....