ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketanásledující anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

Paintball

kareha • 2009-04-28 11:43:10 Po roce opět opkaujeme akci ,,Zastřel si svého GISáka." Doufám, že letos nebudete zera a přijdete v hojnějším počtu... Kdy: 8.5. 2009, 9:00 Kde: Pevnůstka v Neředíně Kolik za to?
  • 150 peněz za vybavení (pistolka, maska, rukavice)
  • 50 peněz za oblečení (slušivý maskáč) nebo svoje oblečení zadarmo (barva prý jde v pohodě vyprat)
  • 1 Kacka/kulicka, minimum je 200 kulicek, na 2-3 hodiny hry stačí 400 kuliček, pokud střílíte jak Standa na všechno co se hýbe, tak 600

Pište kdo by chtěl přijít, případně v kolika kusech, zatím je nás relativně málo, takže klidně můžete s sebou vzít své přítelkyně/přítele, kamarád(k)y, sourozence, rodiče,...

^ ^vaše komentáře k článku

strublos • 2009-04-29 14:07:15 • 158.194.x.x

bude v hradci...

mrija • 2009-04-29 14:28:14 • 88.125.x.x

bude vedle, na, či nad Lysou H...

bohus • 2009-04-29 17:09:14 • 88.146.x.x

zajimavy, maji psat co prijdou a pisou ti co neprijdou a proc :). ja se hlasim a tesim, jak chytnu berserk a vystrilim do nejakeho chudaka co bude lezet na zemi 1000 kulicek :D

aus wien

rosta • 2009-04-29 17:26:52 • 193.170.x.x

se mnou pocitejte taky

berserk

swenney • 2009-04-29 18:15:08 • 77.48.x.x

...to sem ja....
uz se tesim....

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007