ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketanásledující anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

POLÁRNÍ VÝPRAVA NA SAHARU

barca • 2010-04-07 19:42:21

aneb SÁŇKOVAČKA SUMMER EDITION

Okamžitě si všecí v kalendáři začerveňajte poslední víkend v květnu 28.-30.!
To se totiž VŠECÍ sejdeme na Jižní Moravě! :)
-POVINNĚ!!, jasné? :)


ITINERÁŘ VÝPRAVY:
  • 1. fáze - příprava v Olomouci:
pondělí: ÚSPĚŠNĚ obhájíme!
úterý: NA VÝBORNOU odstátnicujeme! a pak to POŘÁDNĚ oslavíme :)
středa: tu si možná nebudeme pamatovat...
čtvrtek: ozdravný pobyt v lázních
  • 2. fáze: "on the road/fly":
pátek: individuální i skupinový přesun na Jižní Moravu, do Veselí, do Zarazic, do sklepa a přilhlých oblastí - zkrátka SEM.
Vlaky jezdí do Veselí (i do Zarazic) nebo do Moravského Písku, kam pro vás můžu přijet naším žluťáskem :). Nebo pak autem, pěšky a i na kole se to sem dá z Olomouce za půl dne..
Na programu může být střelba, pinec, večeře, houpačka, Evropa, sklep, víno... dle libosti.
  • 3. fáze: ÁKCÉ!
sobota: pomalu se posbíráme, naložíme na velbloudy kompletní polární výbavu - saně, boby, lyže, snb, sněžnice, tažné psy (ano, Sorbiovic můžou přijet s hafikama ;) a lopaty + dostatek tekutin (pitný režim mosí byt!) + stravu pro celú smečku + spacáky + plavky a kompasy a vzhůru do pouště! :D
Fotky loni z podzimu.
až nás písečná bouře zažene do lesů, tak nedaleko jsou meandry Strážnického pomoraví a slavné Osypané břehy. Takový seběh z 8 m písečného srázu přímo do vody! - ej, super kúpačka! :D
večer - volná zábava
  • 4. fáze: neděle
neděle: návrat do civilizace?


POVINNÁ VÝBAVA KAŽDÉHO POLÁRNÍKA:

1) lavinový set, saně, boby, lyže, snb, sněžnice, tažní psi, lopaty...
2) spacák a karimatka (můžu 2 - 3 půjčit), stan (možná nebude třeba, u nás je fakt teplo, leda kdyby pršelo)
3) plavky - koupání fakt doporučuju! Jak tam ta Morava meandruje štěrkopískem je i docela čistá ;) A běžně se tu venku koupeme už i celý květen.
4) sýry k vínu, každý podle svého gusta maso nebo cokoli na opékání/grilování. Zbytek jídla zajistím, kdyžtak cokoli dokoupíme v civilizaci.
5) lodní deník a podobná technika; čelovka, repelent na lední medvědy
6) maskoti (i ty těch ročníků, co jim nechybí ;) a stejnokroj
7) kdo chce - může kolečkové brusle, kousek od pískovny je parádní cyklostezka
8) dary všem, co měli nebo budou mít narozeniny - na oslavy doteď nebyl čas a pak už taky nebude! ;)


PŘEKVAPENÍ

účast přislíbil i Roman!
---------------------------------------------------------------------------------
Neuvěřitelně se těším! Co vy? :)

A přeji hodně zdaru a štěstí nám všem s diplomkú a státnicama!! ááááá

^ ^vaše komentáře k článku

toz pockaj:D

eLucky • 2010-04-07 21:02:20 • 90.182.x.x

jaaaak prislibil?:D o tem nic nevim... ale mozna sa fakt zucastnim;)

eLucky • 2010-04-07 21:02:57 • 90.182.x.x

Jo a samozrejme gool lucky u statnic;)

GeoJeseniky

Gelda • 2010-04-07 23:31:43 • 88.146.x.x

No, osobne mam v tento termin GeoJeseniky... I Standa a Betule... Proste uvidime (ackoli to zni skvele, Barco...)

swenney • 2010-04-07 23:36:05 • 217.170.x.x

Geojeseniky mame...ale umime si urcit priority;)
o zasobu tekutimn bych se nebal...becka se hezky kutali;)
Mam doma krasne zanovni boby....sem zvedavej esi se me priskvarijou k riti;)
ad 8 . souhlas;)

Priorita č. 1

mdennah • 2010-04-08 07:34:12 • 90.179.x.x

je u Bětky a spol. jasná :)
(jen mě mrzí, že namám boby a na sáních to patrně moc nepojede)
Jooo a Barco... Muzu v pripade nouze vzit psa a muze? :) (Muze budu muset v kazdem pripade :))

Muzi a zeny povoleni

barca • 2010-04-08 07:57:04 • 88.100.x.x

Betko, muze si kazdopadne vzit muzes, snatek je tve dobrovolne rozhodnuti ;)
Psi jsou povoleni pro vsechny, ale prosim kazdy zvazte jak se snasi se zbytkem jedincu nejen sveho druhu.

swenney • 2010-04-08 08:02:42 • 217.170.x.x

Kdyz se nesnese tak ho opecem no;)

fuj...

eLucky • 2010-04-08 08:42:25 • 77.92.x.x

Stanislave... pejsci se neji!:D Nech toho, nebo ta s Barcu vysadime v Jalubi:D

zuzka • 2010-04-08 08:43:05 • 193.85.x.x

tak tuhle akci si nenecham ujit, krouzkuju v diari a tesim se!!!

rychtak • 2010-04-08 10:39:42 • 194.212.x.x

samo litr ze jedu:-) psa neberu, leda na gril, ale to bysme se moc umastili, katky coklici sou vic masitejsi :-)

spanel • 2010-04-08 10:40:51 • 95.173.x.x

zavidim

barca • 2010-04-08 12:01:50 • 88.100.x.x

Rosto, rozhodne budes chybet! :(

Bohus • 2010-04-10 13:52:02 • 85.160.x.x

Stando pekne si to napsal s temi prioritami. Ja za sebe hlasim ucast a tesim se. Btw. psi se jedi, proc by ne :).

Fido • 2010-04-11 00:41:29 • 90.176.x.x

ach jo, už něco na ten termín mám... 1.fáze se teda samozřejmě zůčastním...

volby

Bohus • 2010-04-13 12:09:10 • 85.161.x.x

Sakra, tenhle vikend jsou volby, kterych se hodlam zucastnit (ne jako uvedomely obcan, ale clovek s pudem sebezachovy co se o sebe chce starat sam a ktery nechce nechat vyhrat Paroubka). Takze asi dorazim az odvolim.

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007