ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketanásledující anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

GIS Silvestr Party - část druhá

strublos • 2009-12-07 11:02:53

Milý deníčku!
Fuj to tu bylo loni :) Takže začneme hned zostra. Podařená akce Silvestr 2007 má pokračování i v letošním roce. Ti co byli, přesně ví na co se těšit, ti co nebyli jen blednou závistí při vzpomínce na veselé historky z natáčení a zajisté si nenechají ujít pokračování této bezvýznamné akce. Určitě budou mít také na paměti, že jest teoreticky poslední možnost takto společně zablbnout v divoké přírodě neb část třetí nebude již v dosahu studijních povinností a tudíž nás svolávat bude pravděpodobně velmi obtížné!

Počáteční scénář podobný jako posledně. Odjezd 30.12. Jeden den na regeneraci po sáňkovačce by měl stačit. Dopravu zjednodušíme – na 90% nebudu mít auto takže se pojede vlakem (pokud tedy někdo nevezme motorové vozidlo) čas odjezdu 10:11, snad se ještě nezmění jízdní řády. Loni asi někdo zabloudil tak určíme místo poněkud přesněji !!! Pekařov !!!

Co bude na programu?
Se sněhem to vypadá všelijak, ale variant je spousta. Již tradiční výstup na Tři kameny bude letos okořeněn hledáním kešky, která je zde údajně ukryta a cestou zpátky můžeme omrknout Standovu skálu. I když nebude motorové vozidlo tak výlet na Šerák a projížďka lanovkou, na kterou se Mireček od loňska převelice těší, je také možný. Přinejhorším půjdeme jen na pivo a vezmeme to oklikou.
Při dostatku sněhu se můžeme vyblbnout do sytosti na místních kopcích a lukách, při nedostatku vytáhneme lehátka a budeme se opalovat.
Nejenom pohybem člověk je živ, takže různé deskové, karetní, vrhací a jiné hry budou k dispozici, podle nálady. Novoroční - po půlnoční - překvapení bude taky, chtěl jsem hodit video, aby jste si mohli udělat představu, ale nemám účet na gúglu takže nic nebude. Můžete se jen těšit. I když nějaká dokumentace je zde

Fotky Silvestr I.
Fotky Silvestr II.

Udělám ústupek a povoluji pyrotechniku!

Co bude na čepu? Pivo Šerák 11° co jiného v blízkosti Hanušovic. Jo pokud budete všichni pít jak Mira (rekord 12 piv za 4 večery) tak beru jen jednu pokud o něco víc, tak hlaste ať máme třeba dvě. Šampus taky najdeme. Ostatní si dovezte.

Co dále k organizaci? Spacáky nebo vlastní povlečení, peřin je ale méně, tak kdo dřív přijde ten dřív mele. Jídlo opět hodíme na společnou hromadu a bude se kuchtit. Mistr provianťák provede nějaké předzásobení, ale individuální kulinářské speciality si každý doveze sám. Kuchařské umění mezi gisáky je a ti co neumí doufáme, že se přes rok doučili. Letos ty bramboráky už budou Miro? Takže hlady neumřeme.
Bodování a podobné blbosti nejspíš zrušíme neboť s odstupem času vznikly pochybnosti o regulérnosti této činnosti a taky nás nebude deptat celebrita neustálým vykřikováním, že vede.

Kdy zpátky? Tato záležitost se bude řešit operativně, ale asi tak do 3.1. 2010. Účast pište do diskuze.

Takže to shrnu 30.12. 10:11 odjezd z nádraží v Olomouci, když někdo vezme káru tak jinak. S sebou dobrou náladu, spacák a sirup.

Těším se na Vás bando.

^ ^vaše komentáře k článku

Bude i celebrita...

swenney • 2009-12-07 11:15:20 • 217.170.x.x

...protoze co by to bylo za akci bez celebrit ze?

Fakt akci mohu jen vynachvalit...dokonce i slabsi povahy (abstinenti) se nemusi zaleknout, protoze v pekarovskych kopcich je takova spousta prilezitosti k volnocasovym aktivitam, ze jsme minule skoro zapomeli pit. (a nemelo to nic spolecnyho s tim ze Mirka po bramboracich bolelo brisko)

Takze ja jedu a doufam ze tam nebudu sam s strublosem;)

MAC

mrija • 2009-12-07 13:53:08 • 88.125.x.x

"Udělám ústupek a povoluji pyrotechniku!" - aby si štrubíku nelitoval. Neb nyní sleduje nejen celebrita seriál o kámošovi macGyverovi, a ten dává dost inspirace jak vyrobit výbušninu....

Predbezne jo

Gele • 2009-12-07 14:33:59 • 88.146.x.x

Tak loni mi to nevyslo, letos snad bude situace jina. Neslibuji na 100%, to budu vedet az pred Vanocemi. Nicmene na 70% ANO.

ten bazen

barca • 2009-12-08 13:05:39 • 94.112.x.x

co je videt na ortofotu bude v provozu? vaham

strublos • 2009-12-08 22:55:16 • 88.146.x.x

Kdyz budes chtit tak ti domluvim aby te tam pustili :) Voda tam bude ale zelena :D

PaVeL • 2009-12-08 23:04:54 • 90.176.x.x

aj ekolog přijede, ale pod podmínkou, že se nebude pálit žádnej plast a ani jinym způsobem škodit přírodě:-))

10km letadlem

evelin • 2009-12-09 12:02:11 • 82.113.x.x

Bohužel se nezúčastním. Ale budu jen o 10km dál(vzdušnou čarou), Chrastice u Starého Města. Třeba se sejdem na nějakém výletě. :-)

katkas • 2009-12-09 12:31:56 • 85.71.x.x

Psi jsou povoleni?

Bohus • 2009-12-09 16:40:35 • 217.77.x.x

se hlasi i s rodinou

strublos • 2009-12-09 22:21:07 • 88.146.x.x

Maminka prave psy zakazala :( Ale pokud slibis ze bude celou dobu na verande tak to nejak domluvim.

katkas • 2009-12-10 00:19:46 • 85.71.x.x

Tak nic, tak teda bez psa.

Volba

Gele • 2009-12-20 16:36:17 • 88.146.x.x

Prave mi prisla zaujimava nabidka na Silvestra, kterou bych asi preferoval (bez urazky). Jedna se o prespani pod Matrhornem (keska v Drahanske vrchovine), ktere je spojene s bivakovanim, nocnim slanenim, pripitkem na stene a borscem... Tak nevim. Podle zdravotniho stavu se rozhodnu, 28ho vecer dam echo.

Stare Hanak • 2009-12-22 00:20:44 • 77.236.x.x

Vole Gele neblbni vole to je vysoko, tam se enem ozeres a zmrznes..

strublos • 2009-12-28 09:12:31 • 80.188.x.x

Po dukladne analyze byl cas odjezdu posunut na 9:38 z Olomouce. Pro trenera, odjezd autobusu ze Sumperka je 11:30 tak jestli neni pro tebe lepsi jet rovnou tam, promyslet.

zubar

trener? • 2009-12-28 12:06:48 • 95.173.x.x

strublosku,takze 30.12 mam zubara..nelze presunout, takze bud se dopravim nejak individualne odpoledne, nejpozdeji vsak 31.12 tim busem 11:30 a pobyl bych do soboty

pro trenera

swenney • 2009-12-28 12:47:19 • 217.170.x.x

OK...ale at ti nic v hube nedela;) mame mrte piva a nemuzem si dovolit abys mel rozbolavelou dutinu ustni;)

PaVeL • 2009-12-28 18:01:38 • 90.176.x.x

já dorazim 30. ve 14:20 do Jindřichova, dřív to nestíhám...ovšem jak dál z Jindřichova?? IDOS mi vyhledal jedinej bus a ten odjíždí v 8:11...asi teda budu muset pěšky, ale kdyby byla jiná možnost, tak mi pls dejte vědět

par fotek

netrener • 2010-01-03 22:07:04 • 95.173.x.x

http://picasaweb.google.com/swenney/Silvestr09# a http://foto-rosta-netek.own.cz/silvestr_09/index.html

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007