ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketanásledující anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

Hudebni plaketa

Gelda • 2009-10-19 23:11:55
Tož nebudu psát o capinách a přejdu rovnou k věci... Jak jsme jeli se Standou vlakem ze Žďáru, tak nás nějak napadlo, že by bylo dobré vytvořit "výtečný" mix hudby, který si v pozdních nočních hodinách necháme přehrát. Jako samozřejmost jsou brány vypalovačky typu:
  • Michal David: Céčka
  • Michal David: Pijeme colu
  • Michal David: Nonstop
  • Michal David: Žijem si svůj discopříběh
  • Hanička Zagorová: Duhová víla
  • Ladislav Vodička: Řidič, ten tvrdej chleba má
  • Kača a ptáče (autora si nepamatuji)
  • Helena Vondráčková: Dlouhá noc
  • A bonus nakonec: Eva Alková: WE ARE THE CHAMPIONS :-)


Pokud máte nějakou vlastní ideu, co přidat na tento CD nosič, tak se podělte... Tak jest.

^ ^vaše komentáře k článku

swenney • 2009-10-22 10:12:18 • 217.170.x.x

Barneys Get Psyched mix;)
aspon You Give Love A Bad Name (BonJovi)

mdennah • 2009-10-22 16:39:38 • 94.68.x.x

Navrhuji intro píseň ze seriálu Sanitka (interpret Zagorová, a ten druhej)
Slova "A času mín,než se mi zdálo před půl hodinou" by se měla stát pokřikem našeho ročníku...

mdennah • 2009-10-22 16:40:58 • 94.68.x.x

A kdyby byl čas na básničky, tak mám v kapsi jednu líbivou od Plíhala: "... sežrali Vítka i pravítka ..."

Betko?

swenney • 2009-10-22 16:46:30 • 217.170.x.x

totok?
http://www.youtube.com/watch?v=Hu1-zW_xfAM&hl=cs

mdennah • 2009-10-22 17:10:30 • 94.68.x.x

Ano! Mojí předstátnicovou náladu to vystihuje tedy dokonale :D (ale jen vtipkuju, píseň prosazovat nebudu)

bohus • 2009-10-23 17:59:13 • 217.77.x.x

Andela

Martin Madej

swenney • 2009-10-24 14:17:27 • 217.170.x.x

Martin Madej
- ja mam dobru babu
- Ferari

Martin Madej???

YouTube • 2009-10-25 20:11:37 • 88.146.x.x

Totok snad nee :-D
http://www.youtube.com/watch?v=Pmhpyk-jLgQ

madej neeee

bohus • 2009-10-28 10:59:31 • 217.77.x.x

no to je nechutnost

Mdennah • 2009-11-09 09:29:07 • 94.68.x.x

Uz tu nekdo napsal bajecnou tanecni pisnicku z Koure?

Arnoštek

swenney • 2009-11-09 13:23:02 • 158.194.x.x

je proste boziiii

streda • 2009-11-09 18:22:02 • 88.22.x.x

i kdyz je to trosku off-topic a moc dopredu, ale potrebuju si udelat plan: ve stredu je dipl.den, ve ctvrtek gisnight - bude nekdo schopen stravit i stredecni vecer v alkoholickem opojeni se mnou v olomouci?

streda

rosta • 2009-11-09 18:22:51 • 88.22.x.x

sem se zapomel podepsat:-)

Rosto, no problem

Gele • 2009-11-18 15:59:14 • 88.146.x.x

Klidne nekam zajdeme, Belo miva zajimavy stredecni program (Erasmus party :-))... Nekdo z florbalistu se taky urco prida ;-). Z me strany ale bohuzel bude nealko action, pozustatek nemoci...

nee petku nee

pepa malen • 2009-11-22 16:42:40 • 77.48.x.x

http://www.youtube.com/watch?v=YBHPpkyrCFs&feature=player_embedded#at=123

mp3ky

Gele • 2009-11-22 21:49:02 • 88.146.x.x

No, tak se nam tu sesla solidni sbirka :-). Sve navrhy v mp3 mam, i You Give Love A Bad Name. I Andelu sezenu. Zbytek mi poslete v mp3,idealne co nejdrive - do uterka, ptz. ve stredu jdeme na akci a potom uz je GISnight. Tak je.

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007