Barneys Get Psyched mix;)
aspon You Give Love A Bad Name (BonJovi)
Navrhuji intro píseň ze seriálu Sanitka (interpret Zagorová, a ten druhej)
Slova "A času mín,než se mi zdálo před půl hodinou" by se měla stát pokřikem našeho ročníku...
A kdyby byl čas na básničky, tak mám v kapsi jednu líbivou od Plíhala: "... sežrali Vítka i pravítka ..."
totok?
http://www.youtube.com/watch?v=Hu1-zW_xfAM&hl=cs
Ano! Mojí předstátnicovou náladu to vystihuje tedy dokonale :D (ale jen vtipkuju, píseň prosazovat nebudu)
bohus • 2009-10-23 17:59:13 • 217.77.x.xAndela
Martin Madej
- ja mam dobru babu
- Ferari
Totok snad nee :-D
http://www.youtube.com/watch?v=Pmhpyk-jLgQ
no to je nechutnost
Mdennah • 2009-11-09 09:29:07 • 94.68.x.xUz tu nekdo napsal bajecnou tanecni pisnicku z Koure?
je proste boziiii
streda • 2009-11-09 18:22:02 • 88.22.x.xi kdyz je to trosku off-topic a moc dopredu, ale potrebuju si udelat plan: ve stredu je dipl.den, ve ctvrtek gisnight - bude nekdo schopen stravit i stredecni vecer v alkoholickem opojeni se mnou v olomouci?
sem se zapomel podepsat:-)
Klidne nekam zajdeme, Belo miva zajimavy stredecni program (Erasmus party :-))... Nekdo z florbalistu se taky urco prida ;-). Z me strany ale bohuzel bude nealko action, pozustatek nemoci...
http://www.youtube.com/watch?v=YBHPpkyrCFs&feature=player_embedded#at=123
No, tak se nam tu sesla solidni sbirka :-). Sve navrhy v mp3 mam, i You Give Love A Bad Name. I Andelu sezenu. Zbytek mi poslete v mp3,idealne co nejdrive - do uterka, ptz. ve stredu jdeme na akci a potom uz je GISnight. Tak je.
MrijaStudio 2006,2007