Ahoj, dorazili bychom i na sběr, ale jedem v pátek večer z Itálie, takže ráno v Příbrami, pak do Prahy vrátit věci na ferraty a uvidíme za jak dlouho se pak dostaneme do Veselí. Dřív jak navečer to asi nebude :(. Každopádně přijedeme rovnou z hor, takže o ušpinění věcí se bát nemusíme.
Katkas • 2009-09-18 13:51:58 • 85.71.x.xA sestra a Brioška nejedou.
zuzka • 2009-09-21 09:05:37 • 78.80.x.xjá dorazím taky i na sběr, toš to bych se styděla jenom popíjet když ostatní pracujú :-)
barca • 2009-09-22 16:17:43 • 94.112.x.xdecka, to jsem rada, ze dojedete! nejen, ze nam pomuzete, ale navic se na vas velice tesim! protoze jak jsem zjistila dneska na hodine - pokud se nebudeme potkavat na akcich, tak se asi nepotkame... i kdyz mgr den to jisti ;-)
pro pracanty - bajecne, ze chcete prijet tak brzo, ale tak na devet (deset) uplne staci, nebude se sbirat driv nez padne rosa.
a burcak bude!
Auto je, odjezd kolem 7 z Olomouce. Celkem se vleze 5 lidi, jedu ja a stana, zuzko napis kde chces nabrat. A jestli si to nekdo rozmyslel tak piste kdo kde chcete nabrat. Odjezd smer Prerov.
MrijaStudio 2006,2007