Při přebalování věcí v krosně na mě před chvilkou vypadl lístek plný čárek od piva. Nebyl to však obyčejný lístek, ale lístek plný zla. Abych to vysvětlil. To jsme jednou tak seděli u pana Krokodýla a vymysleli jsme novou anketu, kterou celebrita stále vyžaduje. Tak jsem si dnes řekl, když tak pěkně jezdí na tom kole a poznává krásy ze sedla. Dám mu tu tu anketu. Tedy. Tady je. Hlasujte.
A jinak doufám že si užíváte prázdnin...
Tož to je jasné ne?
mdennah • 2009-08-02 18:56:28 • 90.179.x.xa kde je Voldemort?
mirku pridej AWESOME z toho je mi na bliti..obzvlast kdyz to nekteri pouzijou na fcb 3x denne:-)
http://redaktori.blog.zive.cz/2009/09/03/nikdo-necte-vas-facebook-tak-si-ty-kamarady-kupte/
MrijaStudio 2006,2007