ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

zvesela z Veselí

barca • 2009-07-04 11:08:00

Decka a Přátelé

protože je na Jižní Moravě hezky a kolo myslím máte kdekdo (ale případné půjčení taky možu zajistit), napadlo mě, jestli nechcete přijet na nějaký ten víkend... (od konce července a dál)
Můžu garantovat:
  • to pučení kola (kvalitou od ukrajiny po solidní horák)
  • koupání v od Veselí nedalekém přirodně-antropogenním štěrkáči (neplést s tím u Ostrožské!! ten za veselím je lepší!)
  • nocleh horizontálně kdekoli - postel, gauč, dvůr...
  • zázemí vinného sklepa
  • aj bych navařila (to aby to byl trochu hazard ;-)
    a máme krb, tak případní grilovací mágové by se mohli předvést...
  • no a kdyby nevyhovovalo kolo máme i spoustu lodí, Morava snad nevyschne a projížďka po tom neregulovaném úseku je na jedno krásné odpoledne...
Co se výletů někam týče - Bílé karpaty jsou nedaleko a terény parádní na pohodovou jízdu,
napadly mě konkrétně Čachtice (tam by se dalo případně i bivakovat)
nebo někam jenom v Česku - severní směr - za Bojkovice a tak (tam znám pár náramných koupaček v zatopených lomech)
nebo někam do Chřibů
nebo nejnudnější varianrta pro milovníky cvičení v IDRISI a snímkování v této oblasti - Trkmanka (ta je ale celkem dál a je fakt o ničem)
atd...

Tak popřemýšlejte, byl-li by vůbec zájem.

A mějte se krásně nejen po celé léto!!

^ ^vaše komentáře k článku

Celebrita...

swenney • 2009-07-05 09:44:31 • 217.170.x.x

...na teto akci samozrejme nemuze chybet. Kolo ma vlastni, kupani neni nic pro celebrity, zato ve vinnem sklepe je jako doma. projizdky na lodni nejsou spatny, co se vyletu tyce tak pro celebrity jsou idealni Cachtice. Bětka Bathoryova to byla poradna celebrita...

Jenze celebrity maji vikendovy program nabity k prasknuti takze terminy vyhovuji akorat 1. a 15. srpna (a mozna aj 29 ale to nevim)

No...

Gelda • 2009-07-05 11:36:11 • 88.146.x.x

Gele to vidi podobne jako Celebrita... Jen s tim rozdilem, ze od 2. do 16.8. bude jeste tyranizovat deti na tabore... Tzn. jen 29 (nema byt Kral Sumavy?) nebo konec cervence...

katkas • 2009-07-05 13:07:42 • 85.71.x.x

jj, 29. je král šumavy.

parada

zuzka • 2009-07-05 17:16:05 • 78.80.x.x

tak tahle akce se mi fakt libi, posledne jsem do sklipku k Barci nemohla ale ted jsem pro kazdou srandu! 6. srpna se vracim z Bulharska, takze pak kdykoliv...

rosta • 2009-07-05 22:43:10 • 77.48.x.x

taky bych to videl na srpen, ale tak do 20.8, pozdejs uz asi nee

Jony • 2009-07-06 12:11:56 • 57.66.x.x

O vikendu v srpnu se mnou pocitejte!

barca • 2009-07-14 15:32:37 • 88.100.x.x

tak decka, zatim vim, ze prvni vikend v srpnu s emi to nehodi, takze vymyslejte a premyslejte kdy jindy. Pak ty vikendy dal je mi to zatim jedno. Byly hlasy, ze lepe to udelat v tydnu, ale to ja bohuzel diky praci nemozu, maximalne ze bych si vzala volno v pondeli nebo patek a ten vikend prodlouzila... Stale hezke leto preju!

toz jak?

barca • 2009-07-27 10:57:34 • 195.47.x.x

tak, zatim by se mi akce u nas ve sklepe a na kolach zrejme nejvic hodila od:
7.-9.8. protoze v patek stejne volno v praci mit budu kvuli zubarovi (coz se hodi, a vy pripadni ucastnici byste mohli v klidu chrupkat)
dalsi termin 14.-16.8. muzu taky, ale bohuzel az od patku vcera do nedele vecera...
dalsi vikend je 21.-23.8. se stejnymi parametry jako ten predchozi
a posledni vikend v srpnu 28.-30.8. to mam s volnem zatim nastejno-blbe
ovsem nadeje tu je a snad bych si mohla nadpracovat jeste jeden volny patek, to ale budu vedet az pristi tyden
a pak je zari a tak daleko zatim neplanuju, i kdyz i pak by to eventuelne usporadat slo, a pak v rijnu nekdy bude vinobrani! ;-)

tak se prosim vyjadrete ke konkretnim vikendom, at vim, jestli to vubec ma smysl planovat. diky

26.-28.9.

barca • 2009-08-03 10:53:35 • 195.47.x.x

Decka, tak protoze srpen uz je a nikdo (az na vyjimky - chvalim!) se moc nevyjadril, tak jsem se rozhodla celou akci fixne presunout na:
26. - 28. 9.
je to prodlouzeny vikend, takze i nam pracujicim a studujicim to ulehci planovani volna.
Pokud to samozrejme nebude vetsine vyhovovat, tak vse jde presunout - piste, prosim.

Kdyz bude teple zari mozna to vyjde i na vinobrani.
Na kolo uz treba nebudou takove hice. A kdyby bylo zima, tak se neco vymysli.
Co vy na to?

strublos • 2009-08-03 11:24:02 • 88.146.x.x

26. - 28.9. nemuze a stejne to ma celkove s terminama na prd :(

celebrita

swenney • 2009-08-03 18:24:54 • 217.170.x.x

To celebrita muze, ma poznaceno a uz se tesi...

Jedeme!

Katkas • 2009-08-04 15:46:14 • 85.71.x.x

Hlásím dva účastníky.
Může jet případně i Brioška? Ta ale vedle kola nepoběží, takže pokud by jela, tak já se cyklovýletu nezúčastním a rozjedu konkurenční pěší projekt.

Brioška?

barca • 2009-08-04 15:49:46 • 195.47.x.x

urcite muze. A program se uvidi, podle pocasi, kocoviny a jinych neprizni osudu...

zuzka • 2009-08-06 21:08:16 • 78.80.x.x

termin vyhovuje, takze hlasim ucast!

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007