> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc
DMR
evelin • 2009-05-29 11:29:13
Dobré odpoledne,
Dejte prosim vedet, kdy by se vam (tj. vetsine, ktera jeste nebyla na zkousce) hodil dalsi termin. 20.6. odjizdim, v srpnu se katedra bude stehovat. Zkuste se s ostatnimi nejak domluvit, pokud alespon jednou odevzdaji praci.
Hezky den
Jana Svobodova
^ ^vaše komentáře k článku
Pátek bláznů svátek
Fido • 2009-05-29 19:42:31 • 90.176.x.x
A co tak pátek 12. nebo 19.?
rosta • 2009-05-29 21:58:24 • 88.146.x.x
jo to by slo.. (pozn:pokud alespon jednou odevzdaji praci - to mysli fido asi zrovna nas co:-)
katkas • 2009-05-30 15:27:01 • 85.71.x.x
Jsem pro 12.6.
evelin • 2009-05-31 08:48:58 • 82.113.x.x
12.6. je prima termin.
mdennah • 2009-05-31 10:17:02 • 90.179.x.x
12.6.
Gele • 2009-05-31 11:38:13 • 88.146.x.x
12.6. mi take sedi...
Oznameni
evelin • 2009-06-01 08:45:52 • 158.194.x.x
Napsala jsem Kadlčici
doporučujeme firefox ^ html a css valid |
MrijaStudio 2006,2007