ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketanásledující anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

Vídeňské dobrodružství...

Gelda • 2009-03-16 21:35:30 Přátelé, je to tady... Vyšel týdeník Heute, číslo 2, kde byla objevena nová členka GISácké kleptomanské gardy. To nelze nechat jen tak, to se musí oslavit. Tedy konkrétně, novou členku musí přijmout "tvrdé jádro". Takže z toho kouká výlet do hlavního města Rakouska, zažít nějaké to dobrodružství a zábavu.

Jak již bylo nastíněno během minulého týdne, jelo by se v termínu 3.-6.4.2009. Dalo by se předběžně dojet individuálně později (Štrublos?) nebo odjet dřív (Gele?). Tedy již k samotné organizaci. Osobně hodím do placu následující návrh. Do Brna by se dojelo busem z Olmíka (podle IDOSu). Do Brna jede poměrně dost přímých spojů, konkrétně na stanoviště Student Agency (Brno,,Benešova tř.hotel GRAND) jede přímý bus 13:05 (příjezd 14:15). Z Brna bychom mohli pokračovat linkou Student Agency, jejíž jízdní řád naleznete na odkaze. Ideální by bylo jet tím busem 15:15 (17:30 ve Vídni), ale je to jen návrh - čekám, že se vyjádříte! Cenově to vyjde cca na 100 do Brna a cca na 200 z Brna do Vídně (ceny jsou brány s jistou tolerancí, proto jsou patrně vyšší než budou...). Pro cestu se Student Agency je lepší si jízdenky zabukovat předem, proto by bylo vhodné se nějak domluvit a zamluvit si místenky dejme tomu o 10 dní dopředu. Jízdenky bych zabukoval i zpáteční, ať s tím potom nemáme zbytečné problémy.

Tedy na závěr vyvstává jediná otázka... Kdo by se výletu zúčastnil?

^ ^vaše komentáře k článku

ja

Swenney • 2009-03-16 21:40:48 • 77.48.x.x

Bych se zucastnil

rosta • 2009-03-16 21:53:25 • 193.170.x.x

a kde budete spat:-)) vy ste si nasli hostel?.-))

z brna jezdi i tourbus,ten je jeste levnejsi(126kc), ale jak tourbus tak studentagency si musite udelat rezervacku predem jinak vas nevezmou

Gelda • 2009-03-16 22:09:58 • 88.146.x.x

Stejně to dopadne jako obvykle... Pojedeme tak 3-4 :-D (Vyjede n+1 ale ta/ten +1 zustane nekde po ceste jako valecna obet...)

Erem po Evrope

strublos • 2009-03-16 22:31:27 • 88.146.x.x

No kde budeme spat? To uz je snad zarizene ne? ;)
Kazdy ojros prijde vhod mrknem i na tour bus. Termin sedi, ozelim jinou akci.
No a kdyz uz tam budem co se mrknout na ty letenky? Jeden den tam druhej zpatky a nekam se podivame?

katkas • 2009-03-17 07:31:35 • 85.71.x.x

Já bych jela.

PaVeL • 2009-03-17 14:18:29 • 90.178.x.x

tož taky bych se přidal

Pilot

strublos • 2009-03-17 22:23:02 • 88.146.x.x

Ero nebude uz je to moc drahy :(
Ale pokud nekdo neco najdete dejte vedet jeste je cas to promyslet...

bohus • 2009-03-18 17:02:45 • 88.146.x.x

Bohus se taky hlasi. Jen nevim jestli tam vydrzim az do pondeli.. Btw. ryba a host 3 den smrdi, takze se vic jak 2 dni na jednom miste zasadne nezdrzuju :).

POZOR!

Gelda • 2009-03-19 20:12:22 • 88.146.x.x

Takze lidove... Jelikoz zajem je enormni, az necekany, ubytovaci kapacita na patek neni tak velka, aby uspokojila poptavku. Jelikoz Rostuv spolubydla se zdrzi jeste z patka na sobotu je dobre, aby prvni vlna dorazila uz v patek a byla mensi. Druha dorazi az v sobotu. V patek je moznost ubytovani pro 4 lidi, tedy dle casu, kdy se kdo prihlasil...

Pa: Celebrita, Gele, KatkaS, Strublos
So: Bohus, Pavel, etc.???

Pokud se chcete nejak prehodit (plati pro kombinaci KatkyS, Strublose, Pavla a Bohuse), tak klidne ;-)...

Par aktualit zaverem: drinky za 0,5E, pivo plech 0,5E, relativne levne jidlo, vylet bude...

PaVeL • 2009-03-19 20:21:38 • 158.194.x.x

kdyby někdo z pátečních chtěl jet až v sobotu, klidně se vyměnim:-)

pruser

barca • 2009-03-23 20:56:06 • 193.170.x.x

- moja spolubydlici Barbara chce taky byt ten vikend pred velikonocama ve Vidni...

(uz vymyslim jak ji premluvit jinak, ale nevim nevim)

Betka+Eva+Zuzka+2externisti

Mdennah • 2009-03-24 07:52:40 • 90.179.x.x

Jelikoz nejsme ani celebrity, ani uplny zera, tak chcem do Vidne dorazit v sobotu rano a v sobotu po soumraku zas odrazit. Doufam, ze bude nejaky spolecny program ve stylu sightseeingu a ze si dobrodruzstvi s double-tuplakama nechate na pozdejsi hodiny ;-)

-----

mrija • 2009-03-24 14:42:40 • 88.125.x.x

Vypadá, že zcela určitě zero v tomto čase nedorazí, ale určitě dorazí někdy v náhradním termínu.

informátor

katkas • 2009-03-29 21:11:18 • 85.71.x.x

Nejnovější info:

Barčina spolubydla bude už od pátku spát u kamarádky, tudíž máme volnou jednu postel a něco místa na zemi (když se hodně zmáčknem tak prej tři lidi, ale je zákaz chodit v noci na záchod, jinak se pošlapem :o)). Na zemi jsou koberce, takže se dá spát i bez karimatek (jednu si můžem pučit). Spacáky ve Vídni tři mají, zbytek si (pokud chceme) musíme dovézt.

Jídlem nás nikdo zásobovat nebude, takže je na nás abychom si každý dovezli co spapáme případně si vzali dost euro na nákup poživatin (varování: ve Vídni je prý draho). Možná bysme se mohli domluvit na nějkém společném nákupu a pak společném vaření? A co buchty na cestu? :o)

Program se bude řešit podle počasí a nálady zúčastněných, nějaký sightseeing Vídně nám prý připraví, ale máme si klidně připravit i vlastní návrhy kam by kdo chtěl. Napadlo nás vyjet v neděli někam za Vídeň (nebudem si nic nalhávat, zas tolik zajímavého tam toho není), má někdo nějaký návrh kam? Mě napadlo Neziderské jezero a půjčit si tam kola, ale to hodně závisí na počasí... Vídeňáci žádný návrhy nemají, okolí zatím moc neznají.

plan

rosta • 2009-03-30 11:19:32 • 193.170.x.x

ja navrhuju patek:prater po prijezdu,ubytovani,pak neco (napr. Gazometer), Parlament+radnice, pivni turistika

sobota: vyzvednout externisty, centrum(Opera,Hrad+ zahrady,Stephansdom,ulicky),Hundretwasserhaus, Schonbrunn+zahrady,pivni turistika

nedele: vylet

pondeli: nejake muzeum, nakupy (Mariahilferstrasse mame hned za rohem)

zase tak malo toho tu neni,tak se dohodnete co ne/chcete videt, jestli treba nejaky muzeum apod.

k planu

swenney • 2009-03-30 11:32:03 • 77.48.x.x

pivni turistika je fajn;)
strublos vcera mluvil o nejakym kopcu ze je z neho krasnej vyhled na viden (kahlenberg) tak podle pocasi by to nebylo spatny....

líbí

katkas • 2009-03-30 13:40:06 • 85.71.x.x

Rosťův plán super :o).

nezider+víno

PaVeL • 2009-03-31 12:32:22 • 158.194.x.x

já bych navrhoval v neděli výlet k neziderskýmu jezeru...a pod tim kahlenbergem je město Klosterneuburg Je tady nějakej klášter a každej den od 16:00 je tu otevřená vinná stezka (cesta 36 m pod zemí, která končí v barokních vinnejch sklepích)...ale jestli dělaj ochutnávky nebo ne, to tu nepíšou:-)

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007