ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

následující anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

Používáte talismany aneb psychologická otázka večera

mrija • 2009-01-27 20:50:53

Jelikož se věnujeme takhle na večer studiu psychologie, my pouze obecné, neb vývojovou již jsme zvládli naskýtá se otázečka: "Používáte talisman" a jaký vliv to má na váš vývoj, paměťové procesy, city či halucinace.

Co se týče mě tak já mám mončičáky pepíky a křemílka, ale připadám si malý jako hlíněná kulička, která, jen co sníh roztaje, poletí s ruček dětí do důlku u klepáčů na sídlištích, a to proto neb líbezná zpívající slečna má za talisman švihadlo.

Poslouchá někdo Švihadlo ?

Moc si nedovedu představit lidi co studují celý život vědy podobné filozofii či psychologii...na mě to zanechává následky. Všímám si.

^ ^vaše komentáře k článku

Noste talismany

Mdennah • 2009-01-27 21:00:11 • 85.71.x.x

To my odborníci na vývojovou psychologii víme, že používání talismanů je jasné jak facka od Freuda. Už kojenec dlachmá kačku na provázku a adolescent, ač je mu stydno, nosí idoly svého IDEGASUPEREGA schovaného v boční kapsi. Noste talismany! Doporučuje to šest z pěti psychopatologů.
Lidsky: Vždyť základní psychická potřeba lásky, citového vztahu a bezpečí umožní vaší duši tu správnou determinaci! Ochranu před nástrahami nekonečného světa vám zajistí jen méďa.
Žádná halucinace.
Ráda bych k Ježíšku dostala zvukovku, ať můžu poslouchat tematické songy.

Vyplatilo se

mrija • 2009-01-28 13:26:56 • 88.125.x.x

Odbornící na slovo vzatí... Mít u sebe talisman se dnes vyplatilo... [kanikuly]

nevyplatilo by se

swenney • 2009-01-30 11:39:09 • 77.48.x.x

dvakrat jsem mel na pechym tricko gisaku a dvakrat nic....napotreti sem si ho nebral a mam 2

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007