Jelikož se věnujeme takhle na večer studiu psychologie, my pouze obecné, neb vývojovou již jsme zvládli naskýtá se otázečka: "Používáte talisman" a jaký vliv to má na váš vývoj, paměťové procesy, city či halucinace.
Co se týče mě tak já mám mončičáky pepíky a křemílka, ale připadám si malý jako hlíněná kulička, která, jen co sníh roztaje, poletí s ruček dětí do důlku u klepáčů na sídlištích, a to proto neb líbezná zpívající slečna má za talisman švihadlo.
Poslouchá někdo Švihadlo ?
Moc si nedovedu představit lidi co studují celý život vědy podobné filozofii či psychologii...na mě to zanechává následky. Všímám si.
To my odborníci na vývojovou psychologii víme, že používání talismanů je jasné jak facka od Freuda. Už kojenec dlachmá kačku na provázku a adolescent, ač je mu stydno, nosí idoly svého IDEGASUPEREGA schovaného v boční kapsi. Noste talismany! Doporučuje to šest z pěti psychopatologů.
Lidsky: Vždyť základní psychická potřeba lásky, citového vztahu a bezpečí umožní vaší duši tu správnou determinaci! Ochranu před nástrahami nekonečného světa vám zajistí jen méďa.
Žádná halucinace.
Ráda bych k Ježíšku dostala zvukovku, ať můžu poslouchat tematické songy.
Odbornící na slovo vzatí... Mít u sebe talisman se dnes vyplatilo... [kanikuly]
dvakrat jsem mel na pechym tricko gisaku a dvakrat nic....napotreti sem si ho nebral a mam 2
MrijaStudio 2006,2007