Tak, opět nějaká ta kultůra... Velice známý remake, kdo jej nezná, pozná ;-). A kdo z vás si vzpomíná na K.H.Borovského, tak vězte, že tu někde žil a tvořil ;-).
tak kdyz prijdete ke mne do prace tak na toto a podobne alpinsche winter hits si muzete zajet na kole:-D
swenney • 2008-12-12 20:01:26 • 77.48.x.xTo je lepsi...
http://www.youtube.com/watch?v=czGSnnDShnQ
MrijaStudio 2006,2007