ŽÁDNÉ CIZÍ ZÁKLADNY, ŽÁDNÝ RADAR! NAZDAR
srdíčko

předešlá anketanásledující anketa
Keramické šperky, náušnice, přívěšek, náhrdelník, náramek | Česká keramika

> > > gisáci n@ Univerzitě Palackého Olomouc

Sáňkovačka v roce devět

mrija • 2008-12-02 10:16:18

Osmička na konci letopočtu je překrásné čísylko, hihihi . Snížek už minulý týden se snášel (Snášel je kdy ? ), a tak doba kdy se mládež vydává na svahy tahajíci za sebou sáně a boby nastala. Sice zase sluníško sněhové vločky přeměnilo zpět na kapičky, ale musíme doufat v novou nadílku hydrometeoritů a to hlavně v Kněhyňách!

Ano je to ZDE! Po Loňském úspěšném ročníku akce „Sáně hurá na ně“ je tu další ročník sáňkovačky u Mirečka Válečka ([ne-Blbečka, ani ne Kňourače).

Při jedné akci u šutra se domluvilo a do Staníkového diáře zapsalo datum – víkend 2728 v prosincu.

Snad to bude pro většinuj z vás přijatelné a dorazíte v počtu alespoň takovém jako loni. A doufám také v to, že vícero lidí bude chtít zažít i sáňkovačskou noc spojenou projížďkou na lodi pod velením kapitána Standy.

S sebou:

Kdou chce svůj spacák tak svůj jinak něco na přikrytí se něco najde určitě, kdo se nechce tahat.

Tekutiny

...

Laskominy

soutěž kdo má nejlepší cukroví má pod patronací pavel co spí v lese když chodí z prahy pěšky domů

Cesta:

Příjezd hromadnou dopravdou do Rožnova vlakem, a z Rožnova ze zastávky 21 a řeknete Prostřední Bečva, Kněhyně, Skokan

Nebo autem, souřadnice a návod je v loňském článku. (Doporučuju MHD, z jistého prostého důvodu - hihihi)

Sání zdárek!

Upoutávka: Fotodokumetace - fotoseriál z loňska - ještě hodinu! Fotografie od geleho hohohouuu


Čtvrteční aktuální informace

Účast: Takže v komentářích se ozvali, že dojedou: Kapitán Standa, Holandský plavčík Džonáš, Baskeťák Ondřej, Smarty-Gele, Abdulah z Příbrami a Porotce Miss Pavel. Dívčí část Sobice (či co to měla loni na hlavě) Kateřina, Barbora Kateřina(Ale ta mi poslala nyní tolik škaredých SMS, že nevím nevím jak to bude s účastí), zase Ta Lucie.
A to je vše! Překvapení…Velké oči….No ještě tu je Fotbalový kapitán Pavel, kterému zdechlo je zapsat se. Rotopeďák Rostík se přihlásil, ale choří, ale doufám že nemoc přemůže a všechny jakožto nejvyšší instruktor nás všecky naučí bobovat či čeho je to instruktor

A co ostatní ?: Bětka, Eva, Zuzka ? Bětka prý že v magistrovi si bude úžívat, ale jen holá slova, holá slova…Eva má směnu v Globusu ?....Zuzka sice chystala cukrové, jak agent poznamenal, ale to se zdá býti vše! Fido, sedni na vlak, ať nenaboříž do sněha, Ivane vlaky nejsou všecko a Rychtoš Tošž! Blecha ten je vysočině nebo v číně, a Caha ? Tu pec, můžeš někdy pustit, nemusíš to tak vážně brát ;) a Vlašáku vem vtipy o čakovi, a přiď tež.

Sáně nebo nějaký hodinový výlet ;) Tož počasí je divné, ale dneska připadlo cosik tak dva cm, snad bude pokračovat ve sněžení, a bude na čem saňovat. Zítra kolem oběda přidám aktuální informace zda tahat boby nebo ne. Ať sněží, chci saňovat!

Doufám tedy, že Ti co ještě vymýšlájů nesmysly tak dovýmyšlajů a shledáme se v Sobotu ráno na zápraží.


Takové návrhy výletu - každý tak na hodinu...


návrh trasy sáně 2009

Koleda, Koleda… Páteční info o saňovačce: Počasí je stejné jako včera, chvilu cosik poletuje, a pak ne… Na kopcu je sníh tak že lyžaři to sjedú a jeden běžkař to i vyšel, jak je vidět na fotce, tudíž si myslím, že alespoň raz to sjet PUJDE bez problémů, a tak ti co jedou autem a disponují bobama vemte boby do kufra , boby jsou malé, takže by neměl být problém a důvod k výmluvám, a nebudou moci okusit jízdu rychlostí milion… a o to tu hlavně jde


Páteční sněh

Co se týče dojezdních časů, takže kdo si chce více užít tak ať přijede dříve, ať se to rozpumpuje…Zatím vypadá, že poslední dorazí gele, a to kolem pul jedenácté či fokus z Olomouce. Kolem poledne. Autobus na Pustevny jede 1239 od skokana,a kdybychom chtěli na špacír viz sprejovaná mapka ze včerejška. Pokud by se to nestíhalo ten bus, tak pak buď to počítat i s nočním dobrodružstvím či na martiňák a saňovat jestli to bude jezdit ;)

Těším se!

Pokud by se cokoliv změnilo písnu tadyk. Lehátka nafoukám předem…

^ ^vaše komentáře k článku

strublos • 2008-12-02 10:20:21 • 158.194.x.x

strublos jede

swenney • 2008-12-02 10:24:13 • 158.194.x.x

Kapitan standa taky....bude sranda....a ne ze zas Katka vsechny odveze dom a zustanu tam akorat ja s Jonym...a pak nejaky zera

strublos • 2008-12-02 10:28:39 • 158.194.x.x

strublos • 2008-12-02 10:29:34 • 158.194.x.x

jsem zero! ale po dnesku jsi knirac knourac ty!!! @=

Gele • 2008-12-02 11:36:06 • 158.194.x.x

Budu tam, stejne jako vloni. Je to kousek :-)

katkas • 2008-12-02 11:40:51 • 158.194.x.x

Jedu, a tentokrát zůstávám přes noc. Dopravu ještě promyslím, ale auto se mi jeví jako nejjednodušší.
Mohla bych případně vzít i Briošku (nikoliv jako živou konzervu)?

rosta • 2008-12-02 11:48:36 • 158.194.x.x

jede taky

curkovi

agent • 2008-12-02 12:11:00 • 158.194.x.x

aaaa zuzka už chystá curkoví....

napecu

barca • 2008-12-02 17:34:32 • 77.48.x.x

pernicky... a prijedu

ten co má pod patronací cukroví • 2008-12-02 19:00:20 • 158.194.x.x

taky jede...ale žádný laskominy tentokráte nepoveze, páč musí panu kapitánovi dovízt soudek ferdinanda
PS: doufám staňo, že ho vychlastáme u miry a že si ho neodvezeš dom

Fido • 2008-12-04 08:03:17 • 158.194.x.x

uvidíme, uvidíme...

Jony • 2008-12-04 17:42:53 • 195.169.x.x

neví, ale chtěl by, dá včas vědět:)

Lucka • 2008-12-07 14:34:07 • 87.246.x.x

ja vim :-), prijedu s krabicí cukrovi. Tesim se. Miro, domluv pekne pocasi a hromady snehu ;-).Tesim se. Zdravim vsechny z Polandu!

Jony • 2008-12-15 20:31:33 • 195.169.x.x

bude:)

bohus • 2008-12-18 14:23:30 • 88.146.x.x

Jasne ze jedu.. A zustanu treba do silvestra :).

bohuzel

rosta • 2008-12-25 11:48:32 • 88.146.x.x

muj aktualni zdravotni stav mi nedovoluje se zucastnit ani sankovacky ani silvestra:-(

problémek...

katkas • 2008-12-25 17:09:26 • 85.71.x.x

Mám tošičku problémek... Kobyla je mamlas a nenapadlo ji nic lepšího, než si k vánocům pořídit bolavou nohu a vyžaduje každodenní péči. Takže mám dvě možnosti:
a) nejedu
b) jedu, ale až tak v sobotu kolem jedenácté hodiny (až ošetřím kobyle bolavou nožičku) a v neděli se budu muset vracet už kolem poledne (abych stihla zajet ke koním ještě za světla). Ráda bych aspoň dvěma lidma naplnila auto, jinak by to byl docela drahej výlet.. Je tu někdo kdo chce jet v sobotu později a v nedělí dříve? Pokud se mi podaří najít na obě cesty aspoň dva lidi (a nemusí nutně jít o stejné osoby), tak jedu.

Jony • 2008-12-25 17:47:32 • 85.71.x.x

by se napsal na sobotu:)

mrija • 2008-12-25 19:59:26 • 88.125.x.x

No gele psal že přijede kolem půl dvanácté...mi je to celkem jedno kdy dorazíte. Tak se případně nepujde nikde daleko na sajtsijing, ale jen do lesa či i ten martiňák jde prý za hodinu jedna cesta dát :-D
A co se týče odjezdu tak vloni mám takový pocit vypadli všichni hnedkaj ráno ani nechtěli snídat, co si tak pamatuju, asi se jim u nás nelíbilo :-D

A Benzin je teď levnější o deset kč na litr něž v létě ;)

swenney • 2008-12-25 20:13:48 • 77.48.x.x

No ja bych letos chtel skusit jaky to je u Mirka uz driv nez v poledne;) Takze asi skusim nejakou hromadnou dopravu...Co ty na to? strublos, bohus pavel shill???

PaVeL • 2008-12-25 22:09:52 • 90.178.x.x

jedu vlakem...tak doufám, že se eště někdo přidá, ať je to levnější...jo a viděl bych to na ten vlak v 7:57...co vy na to???

mrija • 2008-12-25 22:16:09 • 88.125.x.x

To je portáš ne ? ten navazuje hezky, a u mě by jste myslím byli o pul jedenacte, co si tak matně vzpomínám

swenney • 2008-12-25 22:22:30 • 77.48.x.x

jojo...taky sem si rikal ze ten je peknej....este pak jede primak bus ale ten je 11 20 u zavadilky

mrija • 2008-12-25 22:30:55 • 88.125.x.x

To by jste od zavadilky museli pěšo nebo bych vás musel naházet do kufra. Ten spoj od toho portáša v deset z rožnvoa jede přímo ke Skokanovi

strublos • 2008-12-25 22:39:29 • 88.146.x.x

Strublos je lenoch a bere karu. Tri mista volna odjezd tak v 7:30 z Olomouce at neco zazijeme za ten den. Navsteva supermarketu po ceste povinna.

swenney • 2008-12-25 22:48:31 • 77.48.x.x

Standa se pridava k strublosovi;) hej a ty si co ze nejsi online? co to pivo zitra? brifing a tak....

swenney • 2008-12-25 22:53:44 • 77.48.x.x

Do jake miry se ti chce jet pres verovany a pak prerov - lipnik atd? ;)
esi ne tak muzu byt v Ol az 7:45

strublos • 2008-12-25 22:58:59 • 88.146.x.x

Doresime zitra jdu cumet na basket :)
Brifink bych dal.

mapa trasy

mrija • 2008-12-25 23:37:10 • 88.125.x.x

V článku obrázek návrhu výletu ;) (Lákadlo)

PaVeL • 2008-12-26 12:35:15 • 90.178.x.x

tak já bych si u štrublose taky zamluvil jedno místo, jestli eště je...akorát bych potřeboval vědět místo nástupu (kdyby to bylo u šmeralek, tak bych se nezlobil:-)

strublos • 2008-12-26 12:40:31 • 88.146.x.x

Beru pavla a standu jedno misto porad volne. misto upresnime.

evelin • 2008-12-26 13:29:55 • 82.113.x.x

jestli me Kaca Sorbi veme, tak taky dorazim

páteční update

mrija • 2008-12-26 13:39:42 • 88.125.x.x

Aktuální info, a evo tak je to správně

bohuzel2

barca • 2008-12-26 14:30:52 • 88.100.x.x

mrzi me to, ale diky aktualni situaci u nas doma bohuzel na sankovacku neprijedu... Preju at si to tam supr uzijete, a pak budete vsecko vypravet!! Mejte se. k

škoda

mrija • 2008-12-26 16:16:55 • 88.125.x.x

Převeliká škoda Ti kteří nedojedou.

Driv, pozdejs, a vubec

mrija • 2008-12-26 19:14:12 • 88.125.x.x

Info: Gele dorazí o půl deváte k zavce, berte si zněj příklad. Kareha a spol prý kolem poledne bo kůň. Foltič před polednem, jinak bude mazec. A Lucie je bohužel číslo 3 a zůstava v benšově.

betka je zero

mdennah • 2008-12-27 09:10:19 • 85.71.x.x

a tak to zustane

Vložte komentář k článku









všechny údaje je nutno vyplnit
u komentáře se zobrazí Vaše IP adresa

doporučujeme firefox ^ html a css valid | MrijaStudio 2006,2007