Osmička na konci letopočtu je překrásné čísylko, hihihi . Snížek už minulý týden se snášel (Snášel je kdy ? ), a tak doba kdy se mládež vydává na svahy tahajíci za sebou sáně a boby nastala. Sice zase sluníško sněhové vločky přeměnilo zpět na kapičky, ale musíme doufat v novou nadílku hydrometeoritů a to hlavně v Kněhyňách!
Ano je to ZDE! Po Loňském úspěšném ročníku akce „Sáně hurá na ně“ je tu další ročník sáňkovačky u Mirečka Válečka ([ne-Blbečka, ani ne Kňourače).
Při jedné akci u šutra se domluvilo a do Staníkového diáře zapsalo datum – víkend 2728 v prosincu.
Snad to bude pro většinuj z vás přijatelné a dorazíte v počtu alespoň takovém jako loni. A doufám také v to, že vícero lidí bude chtít zažít i sáňkovačskou noc spojenou projížďkou na lodi pod velením kapitána Standy.
Kdou chce svůj spacák tak svůj jinak něco na přikrytí se něco najde určitě, kdo se nechce tahat.
...
soutěž kdo má nejlepší cukroví má pod patronací pavel co spí v lese když chodí z prahy pěšky domů
Příjezd hromadnou dopravdou do Rožnova vlakem, a z Rožnova ze zastávky 21 a řeknete Prostřední Bečva, Kněhyně, Skokan
Nebo autem, souřadnice a návod je v loňském článku. (Doporučuju MHD, z jistého prostého důvodu - hihihi)
Sání zdárek!
Upoutávka: Fotodokumetace - fotoseriál z loňska - ještě hodinu! Fotografie od geleho hohohouuu
Účast: Takže v komentářích se ozvali, že dojedou: Kapitán Standa, Holandský plavčík Džonáš, Baskeťák Ondřej, Smarty-Gele, Abdulah z Příbrami a Porotce Miss Pavel. Dívčí část Sobice (či co to měla loni na hlavě) Kateřina, Barbora Kateřina(Ale ta mi poslala nyní tolik škaredých SMS, že nevím nevím jak to bude s účastí), zase Ta Lucie.
A to je vše! Překvapení…Velké oči….No ještě tu je Fotbalový kapitán Pavel, kterému zdechlo je zapsat se. Rotopeďák Rostík se přihlásil, ale choří, ale doufám že nemoc přemůže a všechny jakožto nejvyšší instruktor nás všecky naučí bobovat či čeho je to instruktor
A co ostatní ?: Bětka, Eva, Zuzka ? Bětka prý že v magistrovi si bude úžívat, ale jen holá slova, holá slova…Eva má směnu v Globusu ?....Zuzka sice chystala cukrové, jak agent poznamenal, ale to se zdá býti vše! Fido, sedni na vlak, ať nenaboříž do sněha, Ivane vlaky nejsou všecko a Rychtoš Tošž! Blecha ten je vysočině nebo v číně, a Caha ? Tu pec, můžeš někdy pustit, nemusíš to tak vážně brát ;) a Vlašáku vem vtipy o čakovi, a přiď tež.
Sáně nebo nějaký hodinový výlet ;) Tož počasí je divné, ale dneska připadlo cosik tak dva cm, snad bude pokračovat ve sněžení, a bude na čem saňovat. Zítra kolem oběda přidám aktuální informace zda tahat boby nebo ne. Ať sněží, chci saňovat!
Doufám tedy, že Ti co ještě vymýšlájů nesmysly tak dovýmyšlajů a shledáme se v Sobotu ráno na zápraží.
Koleda, Koleda… Páteční info o saňovačce: Počasí je stejné jako včera, chvilu cosik poletuje, a pak ne… Na kopcu je sníh tak že lyžaři to sjedú a jeden běžkař to i vyšel, jak je vidět na fotce, tudíž si myslím, že alespoň raz to sjet PUJDE bez problémů, a tak ti co jedou autem a disponují bobama vemte boby do kufra , boby jsou malé, takže by neměl být problém a důvod k výmluvám, a nebudou moci okusit jízdu rychlostí milion… a o to tu hlavně jde
Co se týče dojezdních časů, takže kdo si chce více užít tak ať přijede dříve, ať se to rozpumpuje…Zatím vypadá, že poslední dorazí gele, a to kolem pul jedenácté či fokus z Olomouce. Kolem poledne. Autobus na Pustevny jede 1239 od skokana,a kdybychom chtěli na špacír viz sprejovaná mapka ze včerejška. Pokud by se to nestíhalo ten bus, tak pak buď to počítat i s nočním dobrodružstvím či na martiňák a saňovat jestli to bude jezdit ;)
Těším se!
Pokud by se cokoliv změnilo písnu tadyk. Lehátka nafoukám předem…
strublos jede
swenney • 2008-12-02 10:24:13 • 158.194.x.xKapitan standa taky....bude sranda....a ne ze zas Katka vsechny odveze dom a zustanu tam akorat ja s Jonym...a pak nejaky zera
strublos • 2008-12-02 10:28:39 • 158.194.x.x strublos • 2008-12-02 10:29:34 • 158.194.x.xjsem zero! ale po dnesku jsi knirac knourac ty!!! @=
Gele • 2008-12-02 11:36:06 • 158.194.x.xBudu tam, stejne jako vloni. Je to kousek :-)
katkas • 2008-12-02 11:40:51 • 158.194.x.xJedu, a tentokrát zůstávám přes noc. Dopravu ještě promyslím, ale auto se mi jeví jako nejjednodušší.
Mohla bych případně vzít i Briošku (nikoliv jako živou konzervu)?
jede taky
aaaa zuzka už chystá curkoví....
pernicky... a prijedu
ten co má pod patronací cukroví • 2008-12-02 19:00:20 • 158.194.x.xtaky jede...ale žádný laskominy tentokráte nepoveze, páč musí panu kapitánovi dovízt soudek ferdinanda
PS: doufám staňo, že ho vychlastáme u miry a že si ho neodvezeš dom
uvidíme, uvidíme...
Jony • 2008-12-04 17:42:53 • 195.169.x.xneví, ale chtěl by, dá včas vědět:)
Lucka • 2008-12-07 14:34:07 • 87.246.x.xja vim :-), prijedu s krabicí cukrovi. Tesim se. Miro, domluv pekne pocasi a hromady snehu ;-).Tesim se. Zdravim vsechny z Polandu!
Jony • 2008-12-15 20:31:33 • 195.169.x.xbude:)
bohus • 2008-12-18 14:23:30 • 88.146.x.xJasne ze jedu.. A zustanu treba do silvestra :).
muj aktualni zdravotni stav mi nedovoluje se zucastnit ani sankovacky ani silvestra:-(
Mám tošičku problémek... Kobyla je mamlas a nenapadlo ji nic lepšího, než si k vánocům pořídit bolavou nohu a vyžaduje každodenní péči. Takže mám dvě možnosti:
a) nejedu
b) jedu, ale až tak v sobotu kolem jedenácté hodiny (až ošetřím kobyle bolavou nožičku) a v neděli se budu muset vracet už kolem poledne (abych stihla zajet ke koním ještě za světla). Ráda bych aspoň dvěma lidma naplnila auto, jinak by to byl docela drahej výlet.. Je tu někdo kdo chce jet v sobotu později a v nedělí dříve? Pokud se mi podaří najít na obě cesty aspoň dva lidi (a nemusí nutně jít o stejné osoby), tak jedu.
by se napsal na sobotu:)
mrija • 2008-12-25 19:59:26 • 88.125.x.xNo gele psal že přijede kolem půl dvanácté...mi je to celkem jedno kdy dorazíte. Tak se případně nepujde nikde daleko na sajtsijing, ale jen do lesa či i ten martiňák jde prý za hodinu jedna cesta dát :-D
A co se týče odjezdu tak vloni mám takový pocit vypadli všichni hnedkaj ráno ani nechtěli snídat, co si tak pamatuju, asi se jim u nás nelíbilo :-D
A Benzin je teď levnější o deset kč na litr něž v létě ;)
No ja bych letos chtel skusit jaky to je u Mirka uz driv nez v poledne;) Takze asi skusim nejakou hromadnou dopravu...Co ty na to? strublos, bohus pavel shill???
PaVeL • 2008-12-25 22:09:52 • 90.178.x.xjedu vlakem...tak doufám, že se eště někdo přidá, ať je to levnější...jo a viděl bych to na ten vlak v 7:57...co vy na to???
mrija • 2008-12-25 22:16:09 • 88.125.x.xTo je portáš ne ? ten navazuje hezky, a u mě by jste myslím byli o pul jedenacte, co si tak matně vzpomínám
swenney • 2008-12-25 22:22:30 • 77.48.x.xjojo...taky sem si rikal ze ten je peknej....este pak jede primak bus ale ten je 11 20 u zavadilky
mrija • 2008-12-25 22:30:55 • 88.125.x.xTo by jste od zavadilky museli pěšo nebo bych vás musel naházet do kufra. Ten spoj od toho portáša v deset z rožnvoa jede přímo ke Skokanovi
strublos • 2008-12-25 22:39:29 • 88.146.x.xStrublos je lenoch a bere karu. Tri mista volna odjezd tak v 7:30 z Olomouce at neco zazijeme za ten den. Navsteva supermarketu po ceste povinna.
swenney • 2008-12-25 22:48:31 • 77.48.x.xStanda se pridava k strublosovi;) hej a ty si co ze nejsi online? co to pivo zitra? brifing a tak....
swenney • 2008-12-25 22:53:44 • 77.48.x.xDo jake miry se ti chce jet pres verovany a pak prerov - lipnik atd? ;)
esi ne tak muzu byt v Ol az 7:45
Doresime zitra jdu cumet na basket :)
Brifink bych dal.
V článku obrázek návrhu výletu ;) (Lákadlo)
PaVeL • 2008-12-26 12:35:15 • 90.178.x.xtak já bych si u štrublose taky zamluvil jedno místo, jestli eště je...akorát bych potřeboval vědět místo nástupu (kdyby to bylo u šmeralek, tak bych se nezlobil:-)
strublos • 2008-12-26 12:40:31 • 88.146.x.xBeru pavla a standu jedno misto porad volne. misto upresnime.
evelin • 2008-12-26 13:29:55 • 82.113.x.xjestli me Kaca Sorbi veme, tak taky dorazim
Aktuální info, a evo tak je to správně
mrzi me to, ale diky aktualni situaci u nas doma bohuzel na sankovacku neprijedu... Preju at si to tam supr uzijete, a pak budete vsecko vypravet!! Mejte se. k
Převeliká škoda Ti kteří nedojedou.
Info: Gele dorazí o půl deváte k zavce, berte si zněj příklad. Kareha a spol prý kolem poledne bo kůň. Foltič před polednem, jinak bude mazec. A Lucie je bohužel číslo 3 a zůstava v benšově.
a tak to zustane
MrijaStudio 2006,2007