Já mám 11ku.
bohus • 2008-11-09 17:10:35 • 88.146.x.xto ja bych taky rad vedel.. myslim ze 5ku, ale mozna taky 9.
mdennah • 2008-11-09 17:49:14 • 85.71.x.xJá mám 8, a mám i mírný dojem, že původní zadání mého článku znělo jinak, jelikož je ale jako jediné o chodcích, tak to musí být ono.
barca • 2008-11-09 17:56:55 • 88.100.x.xasi 3ku?
Ale zda se mi, ze jsem se s Bohusem hadala o to "Astma", jenze taky to mohlo byt uplne jinak.
Napisme raci Tuckovi, kde se podel ten seznam, ze jsme zmateni...
tak pry mam mozna i 2, ja si to pamatoval podle umisteni na papiru, a ted je to cely jinak..
Gelda • 2008-11-09 19:07:16 • 88.146.x.xGele ma numero 12.
Štrublos, Standa, Mira • 2008-11-09 19:19:19 • 195.169.x.x5, 8 - Bětko byly tam dvě s těma pedestrianama a ja jsem měl ty pathwaye, 6
rychtos • 2008-11-09 21:00:52 • 193.85.x.xtusim ze mam 9
bohus • 2008-11-09 22:15:53 • 88.146.x.xTaak uz sem si vzpomnel, chvili uz nam to starcum trva.. mam urcite 2 :).
mdennah • 2008-11-10 10:32:05 • 85.71.x.xTak do paty, ale kde jsoü ti dalsi pedestriani?
ivan • 2008-11-10 13:57:29 • 158.194.x.xJa mam 1, teda aspon myslim
PaVeL • 2008-11-10 22:28:55 • 158.194.x.xPaVeL má 10!!!
rosta • 2008-11-12 14:01:29 • 88.101.x.xdnes tam vv pridal dve ja mam to emergency..vzkaz pro ostatni kdo nemaji tema, mate se stavit a bude vam prideleno, uz si nemuzete vybrat (ale ono je to stejne asi fuk:-)
cahik • 2008-11-15 16:06:47 • 62.44.x.xcahik ma 13tku...zrovna moje stastne cislo :)
zuzka • 2008-11-20 16:42:11 • 85.71.x.xja mam to posledni, tedy 14
evelin • 2008-11-27 20:15:49 • 82.113.x.xja mam 4
MrijaStudio 2006,2007